20% zľava na kávu vo filtri. Predĺžené do 17. júna.

Brazil Minas Gerais - Veľkosť balenia: 50 g

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(11)Počet hviezdičiek je 5 z 5
2 body do vernostného systému

Cena
2,20 €

Výrobca

Kód produktu
P00009-3

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Nie je skladom Sledovať dostupnosť

Tmavé praženie | Chuťový profil: Tmavá čokoláda, lieskový oriešok | Nulová acidita viac

Akú má chuť

Zrnková káva Brazil Minas Gerais sa hodí na prípravu espressa v automatickom aj ručnom pákovom kávovare. Odporúčame použiť 8 g na jednu dávku espressa a dodržať čas extrakcie medzi 22 – 27 sekundami. Vaša precízna príprava bude odmenená espressom s horkým nádychom podobným kvalitnej horkej čokoláde, s plnou chuťou a hustou, orieškovou penou.

Odkiaľ pochádza

Pochádza z fariem družstva COOMAP, ktoré združuje 670 pestovateľov v štáte Minas Gerais v Brazílii. Družstvo je zapojené do rôznych sociálnych a environmentálnych projektov. Podporuje napríklad domov pre seniorov São Vicente de Paulo, ktorý sa stará o 65 klientov, alebo dodáva osivá a hnojivá do komunitnej zeleninovej záhrady. Zeleninu tu pestujú deti v rámci mimoškolských aktivít. Projekt má vzdelávací charakter, deti sa učia rešpektu k životnému prostrediu a úcte k ostatným.

Aká je čerstvá a ako dlho vydrží

Zrnkovú kávu balíme do vreciek s jednocestným ventilom, ktorý vám umožňuje vytlačiť vzduch z vrecka, a zabrániť tak oxidácii kávy aj po otvorení balenia. Za plnú cenu od nás dostanete zrnká, ktoré sme upražili pred maximálne 30 dňami, na kávu praženú viac ako pred 30 dňami automaticky poskytujeme zľavu 15 %. Nájdete ich v kategórii „Zachráň ma“. Zrnkovú kávu Drip it odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov od dátumu praženia.

V akom balení dorazí

Na menšie 300 g balenia používame recyklovateľné plastové vrecká, 1 kg balenia zrnkovej kávy od nás dostanete v papierových vreckách s membránou z cukrovej trstiny. To preto, aby vzhľadom na väčšie množstvo kávy zostali zrnká dlhšie čerstvé. Ak si vyberiete doručenie do Zásielkovne alebo kuriérom na adresu, zrnká vám pošleme ešte v prepravnom kartónovom obale. Do nášho Espresso baru môžete prísť aj s vlastnou nádobou a kúpiť si u nás zrnkovú kávu bez obalu.

Další informace
Způsob přípravy Espresso
Chuť Horká
Míra acidity Nulová
Stupeň praženia Tmavý
Charakteristika Tmavá čokoláda, Lieskový oriešok
Typ kávy Arabica
Krajina pôvodu Brazília
Metóda spracovania Suchá (natural)
Pestovatelia Družstvo COOMAP
Chuťový profil Orieškový, Čokoládový